Uw aanspreekpunt: de binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

Over de producten van Verhoeven valt nog veel meer te vertellen. Onze Account Managers staan voor u klaar om u te voorzien van de meest actuele productinformatie en een gedegen advies.

    Rob van de Eijnden

    Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

    rvdeijnden@verhoevenbv.com

      Jan Mekelenkamp

      Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken / Slijtdelen

      jmekelenkamp@verhoevenbv.com

        Gert-Jan Reyneveld

        Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

        greyneveld@verhoevenbv.com

          Hans Penne

          Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

          hpenne@verhoevenbv.com

            Jarno de Bresser

            Binnendienst Uitrustingsstukken

            jdbresser@verhoevenbv.com

              Thierry Lauwens

              Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

              tlauwens@verhoevenbv.com

                Chris Salaj

                Rijwerk / Uitrustingsstukken

                csalaj@verhoevenbv.com

                  David Danthine

                  Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

                  ddanthine@verhoevenbv.com

                    Hans Meurkens

                    Binnendienst Uitrustingsstukken

                    hmeurkens@verhoevenbv.com

                      Frank de Lepper

                      Binnendienst Rijwerk en Uitrustingsstukken

                      fdlepper@verhoevenbv.com