Uw aanspreekpunt: de Verhoeven Account Manager

Over de producten van Verhoeven valt nog veel meer te vertellen. Onze Account Managers staan voor u klaar om u te voorzien van de meest actuele productinformatie en een gedegen advies.

Om u optimaal van dienst te zijn heeft elke regio 2 Account Managers:

Een specialist die gaat over rijwerk, Vematec uitrustingsstukken en slijtdelen.
Een specialist die gaat over de mini- en midigravers van Takeuchi, dumpers van Ausa en machines van Cormidi.

 

    Anne Schipper

    Rijwerk / Uitrustingsstukken

    aschipper@verhoevenbv.com

    • Tel: +31 (0)6-21802112
    • Location: Nederland Oost (Overijssel, Gelderland, Drenthe, Friesland, Groningen & de polders)

      Chris Salaj

      Rijwerk / Uitrustingsstukken

      csalaj@verhoevenbv.com

        Danny Knippenberg

        Rijwerk / Uitrustingsstukken

        dknippenberg@verhoevenbv.com

          David Danthine

          Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

          ddanthine@verhoevenbv.com

            Eric Willems

            Rijwerk / Uitrustingsstukken

            ewillems@verhoevenbv.com

              Frank de Lepper

              Binnendienst Rijwerk en Uitrustingsstukken

              fdlepper@verhoevenbv.com

                Gert-Jan Reyneveld

                Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

                greyneveld@verhoevenbv.com

                  Hans Meurkens

                  Binnendienst Uitrustingsstukken

                  hmeurkens@verhoevenbv.com

                    Hans Penne

                    Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

                    hpenne@verhoevenbv.com

                      Jan Mekelenkamp

                      Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken / Slijtdelen

                      jmekelenkamp@verhoevenbv.com

                        Jarno de Bresser

                        Binnendienst Uitrustingsstukken

                        jdbresser@verhoevenbv.com

                          Kurt Borgonjon

                          Rijwerk / Uitrustingsstukken

                          kborgonjon@verhoevenbv.com

                            Paul Martijnse

                            Binnendienst Takeuchi

                            pmartijnse@verhoevenbv.com

                              Philip van Weyenbergh

                              Rijwerk / Uitrustingsstukken

                              pvanweyenbergh@verhoevenbv.com

                                Rob van de Eijnden

                                Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

                                rvdeijnden@verhoevenbv.com

                                  Thierry Lauwens

                                  Binnendienst Rijwerk / Uitrustingsstukken

                                  tlauwens@verhoevenbv.com

                                    Peter Hulsman

                                    Machines Schäffer Nederland

                                    phulsman@verhoevenbv.com

                                      Lubbert van den Berg

                                      Machines Takeuchi

                                      lvdberg@verhoevenbv.com

                                        Dave Linckens

                                        Machines Takeuchi

                                        dlinckens@verhoevenbv.com

                                          Tim Brinkbaumer

                                          Machines Takeuchi

                                          tbrinkbaumer@verhoevenbv.com

                                            Eric Jan Willemse

                                            Machines Takeuchi

                                            ewillemse@verhoevenbv.com 

                                            • Tel: +31 (0)6-83240946
                                            • Location: Nederland Zuid-West (Zuid Holland, Zeeland en west Noord Brabant)

                                              Philip van Weyenbergh

                                              Machines Takeuchi

                                              pvweyenbergh@verhoevenbv.com

                                                Frank van den Berk

                                                Machines Takeuchi

                                                fvdberk@verhoevenbv.com

                                                  Rik Coppens

                                                  Machines Takeuchi

                                                  rcoppens@verhoevenbv.com